Görsel Tasarım Hazırlamak İçin Kullanışlı Web Tabanlı Programlar

Günümüz pazarlama dünyasında artık her işletmenin günlük rutini haline gelen sosyal medya hesaplarında paylaşacağı görselleri profesyonelce hazırlamasına yardımcı olacak ücretsiz web tabanlı programlar.

Her girişimcinin işine yarayacak olan web tabanlı görsel hazırlama programları;

Canva

Yüzlerce hazır şablonu barındıran bu web tabanlı görsel hazırlama programı,işletmenizin sosyal hesaplarında paylaşılacak olan görselleri, kurumsal matbaa işlerinizin bir çoğunu ücretsiz olarak karşılayacak bir altyapıya sahiptir. Ve kullanımı sade ve basittir ama tabi ki, görselleri transparan yapma yeniden boyutlandırma gibi bazı can alıcı noktalar Premium üyeliğe girmektedir, lakin hiç telaş yapmanıza gerek yok yeniden boyutlandırma ve görseli transparan yapma işlemini ücretsiz olarak yapabileceğiniz web siteleri mevcuttur ve size onları da anlatacağım.

Remove BG

Görsellerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde transparan haline getirip arka planını değiştire bileceğiniz bu web tabanlı programıda tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıp çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz ayrıca sistemin hata verdiği kısımları silip, restore edebilirsiniz.

Resize Now

Görsellerinizi anında ücretsiz bir şekilde boyutlandırın ve hazır boyutların yanı sıra sizin seçeğiniz özel boyutlarıda kullanabilirsiniz.

İmage Color Picker

İstediğiniz görselde istediğiniz noktadaki rengin RGB değerini Html kodunu öğrene bileceğiniz bu web sitesi birleştirdiğiniz görsellerdeki renk tonlamasını ayarlamanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir